Deelnemerslijst

De volgende deelnemers heeft u kunnen treffen op het event Trouwen in Stijl XXL  op 4 februari 2017 in het WTC Expo Congrescentrum te Leeuwarden

Deelnemers

Bedrijf Website
Bloemkunsten Reina Visser www.reinavisser.nl
Bruidsmode Queeny's www.bruidsmodefriesland.nl
Bruidsstylist Friesland www.bruidsstylistfriesland.nl
Burning Baarch www.debuningbaarch.nl
Catshuis Boutique Hotel www.catshuisleeuwarden.nl
De Videograaf www.phjvideo.nl
Foto Nantko www.fotograafjoure.nl
H & L Trouwservice www.henltrouwservice.nl
Hotel Lunia www.lunia.nl
JagTax www.jagtax-trouwautos.nl
Jellie de Boer Trouwambtenaar www.trouwambtenaar.nl
Juwelier Kooi www.juwelier-kooi.nl
Juwelier Vrielink www.juweliervrielink.nl
   
Maaikes Taart www.maaikestaart.nl
Mijn Trouwe Bus www.mijntrouwebus.nl
Musica Rosa www.musicarosa.nl
Restaurant het Ambacht www.restaurant-hetambacht.nl
Rojo Events www.rojoevents.nl
   
Salseromboka Dancing Centre www.salseromboka.nl
Scottish Wedding Service www.scottischweddingservice.nl
Simon van der Woude Fotografie www.simonvaderwoude.nl
Smash Visuals www.smashvisuals.nl
Suits Me Menswear www.suitsme.menswear.nl
Superbruiloft  www.androidonline.nl
Trouwcollectief Friesland www.trouwcollectieffriesland.nl
Watze van der Wal www.watzevanderwal.nl
Woesh! Organisatie www.woesh.com